Colorful Apartment- Green
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Colorful Apartment- Green Rio de Janeiro heeft een eersteklas ligging op 5 minuten wandelen van Rio by Bike en biedt plaats aan maximaal 5 gasten. Het 1-badkamer appartement is gelegen op afstand van 9 km van Estação D Pedro II Central treinstation en in de onmiddellijke nabijheid van BRS 1 Sa Ferreira busstation.
Dit appartement is gelegen in de Zona Sul wijk van Rio de Janeiro, op een paar stappen verwijderd van Musicale. Colorful Apartment- Green ligt op 10 minuten wandelafstand van het metrostation Cantagalo en op 10 minuten rijafstand van het Praia Vermelha (Rio de Janeiro). Deze accommodatie bevindt zich op afstand van 2 km van de Lagoa Rodrigo de Freitas.
Colorful Apartment- Green is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. Dit appartement is op 5 km van Santos Dumont luchthaven.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke luchthaven is het dichtst bij Colorful Apartment- Green gesitueerd?
Santos Dumont luchthaven en Colorful Apartment- Green zijn gescheiden door een 5 km afstand. - ❓
Is er openbaar vervoer naast Colorful Apartment- Green?
Colorful Apartment- Green is gunstig gelegen bij een bushalte, BRS 1 Sa Ferreira, op 5 minuten wandelen ervan. Bovendien ligt Cantagalo op 10 minuten lopen. - ❓
Heeft Colorful Apartment- Green een tuin?
Ja, er is botanische tuin bij Colorful Apartment- Green.